Wszystkie bestsellery

Blog categories

Świeca zapłonowa
  • Świeca zapłonowa
  • Świeca zapłonowa
  • Świeca zapłonowa
  • Świeca zapłonowa

Świeca zapłonowa NGK, do agregatu prądotwórczego, motopompy, zagęszczarki z silnikiem benzynowym GX160/GX270/GX390

Świeca zapłonowa. Pasuje do większości agregatów takich jak Barracuda, Honda, Kraftwelle, i wielu innych zamienników

13,99 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

Opis

Świeca zapłonowa NGK, do agregatu prądotwórczego, motopompy, zagęszczarki z silnikiem benzynowym GX160/GX270/GX390, 168F, 170F, 177F, 188F, 190F.

Świeca zapłonowa. Znajduje zastosowanie w urządzeniach takich marek jak: HONDA, LONCIN, HOLIDA, KAMA, KIPOR, ZIPPER, MARTIX, VANATEC, LIFAN


Podstawowym zadaniem świecy zapłonowej jest zrealizowanie we wnętrzu komory spalania wyładowania elektrycznego o wymaganym charakterze. Sprzedawane w naszym sklepie Świece Zapłonowe zostały specjalnie zaprojektowane tak by doskonale współdziałały z naszymi agregatami. Aby zapłon mieszanki był prawidłowy świeca zapłonowa powinna posiadać odpowiednią charakterystykę cieplną.

Dzięki udoskonalonej konstrukcji świeca zapłonowa pasuje doskonale do agregatów różnych producentów dzięki czemu jest jedną z najbardziej uniwersalnych na rynku. Udoskonalona konstrukcja. Odmieniony kształt nowej świecy!

Świeca pasuje do agregatów prądotwórczych, zagęszczarek, motopomp, itd z silnikami GX160, GX270, GX390 bądź ich zamiennikami.

Przedmiot produkcji francuskiej!Poszukujesz świecy do innych urządzeń nie wymienionych powyżej, bądź też zastanawiasz się nad wyborem części w innym rozmiarze? Sprawdź naszą pozostałą ofertę prezentowaną w sklepie internetowym, bądź też skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Poszukujesz części do agregatów? Sprawdź naszą bogatą ofertę części zamiennych, dzięki którym możesz z powodzeniem niskim kosztem naprawić swoje urządzenie, bądź też poprawić jego funkcjonowanie. 

Szczegóły produktu
5906076903502
16 innych produktów w tej samej kategorii: