Wszystkie bestsellery

Blog categories

 • Nowy
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny
 • Agregat Barracuda 5500 1 FAZOWY Rozruch elektryczny

Agregat prądotwórczy 5,5kW 230V Barracuda 5500 1F 7kVA Rozruch elektryczny AVR LPG

55001FLPG
2 649,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

Opis

Agregat prądotwórczy 7 kVA (5,5 kW) 1F Barracuda 5500 BENZYNA LPG (gaz propan-butan) - Rozruch elektryczny z dodatkową funkcją rozruchu ręcznego.

Oferujemy nowoczesny benzynowy agregat prądotwórczy marki BARRACUDA - Polskiego producenta generatorów prądotwórczych.

Najważniejsze cechy:

 • moc maksymalna  5,5 kW (7 kVA),
 • moc znamionowa  5 kW (6,25 kVA),
 • moc silnika  15 KM,
 • głośność silnika tylko 97dB (A)/7 m,
 • napięcie wyjściowe  230 V, 50 Hz, 12V,
 • pojemność baku  25 L,
 • paliwo : benzyna 95 oktanów,
 • Paliwo : LPG => gaz propan butan
 • waga  91 kg,
 • uzwojenie prądnicy miedziane,
 • akumulator 17 Ah,
 • pojemność miski olejowej silnika  1,1 litra (olej 10 W 40),
 • automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku małej ilości oleju,
 • agregat posiada elektroniczny regulator napięcia AVR,

Agregat prądotwórczy Barracuda wyposażony jest w gaźnik LPG  - możliwość zasilania agregatu zarówno na benzynie oraz LPG (gaz propan-butan)

Agregat wyposażony jest w gumowy wąż (1,5 metra) plus dodatkowy reduktor - wystarczy podłączyć butlę z gazem propan-butan.

* butla na gaz nie jest częścią zestawu

Agregat idealnie nadaje się do zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach gdzie brakuje stałego zasilania prądem. Generator świetnie sprawdza się w rzemiośle, budownictwie, na działkach i ogrodach, do prac z elektronarzędziami, pompami i oświetleniem.

Wymiary:

 • Długość całkowita: 73 cm

 • Szerokość całkowita: 66 cm

 • Wysokość całkowita: 64,5 cm


Zastosowany mocny i wytrzymały silnik 190F OHV (15 KM) jest powszechnie stosowany na świecie w urządzeniach takich jak glebogryzarki, motopompy, ubijarki oraz właśnie agregaty prądotwórcze. Duża wytrzymałość na przeciążenia oraz podwyższona wytrzymałość elementów eksploatacyjnych sprawie, iż silnik jest niezawodny w swojej klasie.

Zastosowana prądnica wykonana jest w 100% z miedzi. Pozwala na maksymalne obciążenie agregatu do mocy 5,5 kW (7 kVA). Dodatkowo posiada wyjście prostownicze doładowania np. akumulatora. Wbudowany regulator napięcia AVR zapewnia podłączenie odbiorników elektronicznych takich jak: komputer, lodówka, itd.


W zestawie Akumulator 12V/17AH.

Najlepsze agregaty prądotwórcze to nie tylko wielkość. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę rodzaj źródła zasilania, rodzaj paliwa i moc. Agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 z rozruchem elektrycznym to rozwiązanie dedykowane osobom bardzo wymagającym, chcącym posiadać urządzenie, które sprawdzi się w każdej awaryjnej sytuacji.

Jak dobrać agregat do swoich potrzeb?

Jeśli potrzebujesz tylko uruchomić oświetlenie i kilka urządzeń, możesz wybrać mniejszy generator prądu, który pozwoli zaoszczędzić pieniądze na kosztach instalacji, ale będzie wymagał większego zużycia paliwa i konserwacji. Jeśli masz większe potrzeby, na przykład uruchamianie klimatyzatora przez kilka godzin latem, najlepiej zainwestować w większy agregat prądotwórczy, który będzie miał wystarczającą moc do Twoich potrzeb, nie wymagając zbyt dużego zużycia paliwa. Agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 odznacza się odpowiednią mocą, aby poradzić sobie z większością potrzeb dzisiejszych, wymagających użytkowników.

Agregat prądotwórczy odzwierciedla znaczenie energii elektrycznej, ponieważ stała się ona głównym elementem codziennego życia, począwszy od działalności handlowej, a skończywszy na uruchomieniu urządzeń domowych. Co więcej, współczesne przedsiębiorstwa wymagają energii elektrycznej przez całą dobę. Jednakże, przerwy w dostawie prądu są zobowiązane do zawsze wystąpić. W takich sytuacjach, zamiast pozostawać bez prądu, wystarczyłby generator zapasowy.
Agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 z rozruchem elektrycznym może zapewnić funkcjonowanie firmy, utrzymanie domu w komfortowych warunkach lub jedno i drugie!
Jaki typ generatora najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb? Zasadniczo, generator elektryczny w kategoriach technicznych to każda maszyna, która przekształca energię mechaniczną w energię elektryczną do przesyłania i dystrybucji przez linie energetyczne do klientów domowych, komercyjnych i przemysłowych. Prezentowany agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 jest z powodzeniem wykorzystywany przez właścicieli gospodarstw na sytuacje awaryjne, którzy chwalą jego funkcjonalność i kulturę pracy.

Agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 z rozruchem elektrycznym to niedrogi i wydajny generator, który idealnie nadaje się do zasilania domu lub firmy podczas przerwy w dostawie prądu. Charakteryzuje się mocą 7 kVA, rozruchem elektrycznym i automatycznym regulatorem napięcia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zasilić lodówkę, klimatyzator, czy inny sprzęt w domowym warsztacie, ten generator będzie w stanie wykonać to zadanie.

Agregat prądotwórczy 7kVA 1F Barracuda 5500 to jeden z najwydajniejszych przenośnych generatorów prądu. Ma ciągłą moc wyjściową 7 kVA i może zasilać szereg urządzeń, w tym lodówki, zamrażarki, telewizory i komputery. Posiada również elektryczny rozruch dla wygody i doskonale nadaje się do awaryjnego zasilania domowego podczas burz, przerw w dostawie prądu. Jeśli szukasz mocnego, trwałego i przede wszystkim bezpiecznego agregatu prądotwórczego, być może prezentowany egzemplarz będzie idealny dla Ciebie. Zachęcamy także do poznania pełnych parametrów urządzenia.

Poniższa informacja dotyczy tylko i wyłącznie przesyłki pobraniowej - płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki:

Odbiorca przesyłki obowiązkowo będzie musiał uzupełnić formularz z danymi osoby odbierającej -  obowiązek wynika z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Agregat prądotwórczy Barracuda 5500 to wydajny i wielofunkcyjny generator z napędem benzynowym lub LPG, który jest idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju działań na zewnątrz, takich jak prace budowlane, remonty, imprezy na świeżym powietrzu, a także jako zapasowe źródło energii w domu! Zasilany jest przez jednostkę 5,5 kW (7 kVA) 230V AVR, co oznacza, że wygeneruje wystarczającą moc do zasilania większości urządzeń, takich jak klimatyzacja, urządzenia chłodnicze lub narzędzia elektryczne.

Zalety przenośnego agregatu Barracuda 5500

Ten przenośny agregat wyposażono w wytrzymałe koła, dzięki czemu jest łatwy w przemieszczaniu, a wszystkie elementy sterujące są dostępne na intuicyjnym panelu sterowania. Wszystkie funkcje, takie jak prąd, napięcie i częstotliwość są łatwe do monitorowania na bieżąco. Ponadto, agregat jest wyposażony w automatyczny regulator napięcia (AVR), który zapewnia stabilne napięcie zarówno podczas pracy, jak i wyłączania. Agregat posiada także system bezpieczeństwa, który w razie wykrycia zagrożenia zatrzyma go automatycznie.

Szczegóły produktu
55001FLPG
5906076903069
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: BARRACUDA

Agregat prądotwórczy 7kVA 5,5kW 1F BARRACUDA 5500 ze spawarką 190A AVR

Agregat prądotwórczy 7kVA 5,5kW 1F BARRACUDA 5500 ze spawarką 190A Zestaw zawiera  agregat spawalniczy znanej marki Barracuda 190A  koła transportowe  akumulator  przewody spawalnicze o długości 3 metrów (2x3m) 25mm2  maskę spawalniczą  klucz do świec  polska instrukcja obsługi 

Cena 3 799,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie